top of page

Taneční Víkend
Podzim 2022

Minulý taneční víkend sklidil větší úspěch, než si kdokoli z nás mohl vůbec představit. Děkujeme Vám moc za podporu! Vaše spokojenost je to co nás naplňuje a motivuje k další práci, proto jsme se rozhodli zorganizovat další taneční víkend!
Ve složce "fotogalerie" se můžete podívat na několik fotek z prvního tanečního víkendu.

IMG_1137.JPG
zlaty orel.jpg

Kdy a kde se bude taneční víkend konat?

Tentokrát se vše uskuteční v krásném hotelu Zlatý Orel na Ostravici mezi Beskydama. Akce bude probíhat dne 16. - 18. září 2022. Check-in je plánovaný na 14:00 a check-out na 10:00.
Kliknutím zde budete přesměrování na webové stránky hotelu a ke zdroji použitých fotografií.

Na co všechno se můžu těšit?

Na programu nešetříme. Budeme společně se učit základní kroky latinskoamerických a standardních tanců. Trošku exotického tance Vám přijede ukázat tanečník Emanuele Spampinato z Itálie. Pro zájemce proběhne i seminář o kadeřnictví a úpravě vlasů. Bude také další galashow, ve které si užijem spoustu zábavy. O hudbu se nám postará DJ Václav Mikler. Také se můžete těšit na ohnivé překvapení. Pořadatel si může vyhradit právo změny.

IMG_1330.JPG
0.jpg

Vyhodím za to "miliony"?

Posuďte sami. Cena bude zahrnovat dvě noci v krásném hotelu Zlatý Orel, který je obklopen horami včetně možnosti využití wellness. Plnou penzi po celý pobyt, vstup na večerní galashow, taneční lekce včetně lekce se zahraničním hostem. Celková cena tanečního víkendu je 5000 kč.

Cena nebude zahrnovat útratu na baru, nebo extra služby hotelu (např. masáže).

Pro nákup vstupenek kontaktujte Dominika Koláře prostřednictvím tel. čísla (+420 732 469 081) nebo emailem (latinodanceczech@gmail.com) V případě potřeby, lze částku uhradit na dvě splátky, po telefonické domluvě.


 

Reakce hostů předešlého tanečního víkendu

Šťastná žena pózuje

Gabriela Nesét

Pan Kolář je výborný tanečník, fajn společník a šikovný organizátor.

Žena ' s Portrait

Martina Vavrečanová

Dominik je prostě takový, jaký by měl být každý tanečník.

Žena v bílém

Darina Babičová

Pan Kolář je dobrý tanečník, společník, příjemný, prostě super.

bottom of page