top of page

TANEČNÍ VÍKEND
25.3. - 27.3.2022

Taneční víkend - fb a insta příspěvek.png

ÚVOD

Chcete se naučit tančit a užít si spoustu zábavy? Pak čtěte dál! Chystáme pro vás víkend plný tance s bohatým programem. Tuto událost můžete sledovat na naší facebook stránce kliknutím zde.

JA.jpg
321406033439_ubytovani_welness_hotel_kempa_v_beskydech.jpg

O místě

Ubytování i průběh standardních i latinskoamerických tanečních lekcí bude probíhat v superior hotelu Kempa, který se nachází v Bukovci. Pro rozkliknutí stránek hotelu klikněte zde.

O tanečním víkendu

Vše započne „Welcome drinkem“, seznámení mezi všemi zúčastněnými a představení celého programu. Těšit se především můžete na výuku latinskoamerických a standardních tanců, avšak to není zdaleka všechno. Proběhne nádherná galashow v restauraci „U Labaje“ kousek od hotelu, vystoupení dětí, ohňostroj a přijedou také vážení hosté ze zahraničí, zkušení tanečníci, kteří nám předají své mnoholeté zkušenosti a se kterýma Dominik Kolář povede rozhovor. Myslíme na to, že je nutné si přes víkend i odpočinout a k tomu můžete využít například wellness hotelu Kempa.

ROMAN I JA 1.jpg
hM3tT.jpeg

DJ Václav Mikler

Hudba nebude chybět. Zkušený DJ Václav Mikler se postará o hudbu i o krásné osvětlení. Navštívit jeho webové stránky můžete zde.

Zahraniční hosté

 

 

 

O zahraničních hostech

 

Ze Slovenska dorazí
Lucie Okruhlicová
- tanečnice latinských tanců

Z naší České republiky dorazí
Veronika Havrlantová

LATINODANCE.jpg
WEB12.jpg

Cena

Cena činí 3000 Kč.

Pro rezervaci je nutné uhradit do konce ledna 2022 zálohu ve výši 1500 Kč. Druhou polovinu částky je potřeba zaplatit do konce února.

Cena zahrnuje ubytování v hotelu Kempa včetně plné penze (snídaně, oběd, večeře
), vstup do hotelového wellness i hodiny tance.

Cena nezahrnuje útratu na baru.

 

Pro nákup vstupenek kontaktujte Dominika Koláře prostřednictvím tel. čísla (+420 732 469 081) nebo emailem (latinodanceczech@gmail.com)

V případě, že nebude možné taneční víkend uskutečnit z důvodu aktuální epidemie, bude plná uhrazená částka navrácena.

Těšíme se na Vás!

bottom of page